Koterce pre psov

Vyberte kategóriu

Zľava!

Koterec pre psov 3m x 2m #2

Original price was: 600 €.Current price is: 450 €.

Zľava!

Koterec pre psov 3m x 2m #3

Original price was: 620 €.Current price is: 460 €.

Zľava!

Koterec pre psov 3m x 2m #4

Original price was: 620 €.Current price is: 460 €.

Zľava!

Koterec pre psov 3m x 2m #6

Original price was: 720 €.Current price is: 475 €.

Zľava!

Koterec pre psov 3m x 2m #1

Original price was: 530 €.Current price is: 415 €.

Zľava!

Koterec pre psov 3m x 2m #5

Original price was: 730 €.Current price is: 485 €.

Koterca pre psov od Profi-Stahl

Koterca pre psov sú našou špecialitou. Vyrábame solídne, estetické a pohodlné koterce pre veľké aj malé psy. Na výrobu používame prvotriednu oceľ, ktorá zaručuje trvanlivosť konštrukcie i bezpečia Vašich zvierat.

Naše mnohoročné skúsenosti s výrobou veľmi kvalitných psích kotercov sú zárukou, že výrobok, ktorý si objednáte je premyslený do najmenších detailov pri zachovaní nízkej ceny. Aj v tejto oblasti sme sa zamerali na pomer kvality a ceny, čo je klientmi veľmi vyhľadávané a žiaduce. To znamená, že zákazníci dostanú najvyššiu kvalitu a zároveň najnižšiu cenu kotercov pre psov všetkých veľkostí a plemien.

V našej ponuke nájdete koterce z uzavretých zváraných profilov. Sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele. Prefabrikované steny sú zostavené a spojené pomocou skrutiek. Strecha je vyrobená z pozinkovaného trapézového plechu. Každý koterec je samozrejme vybavený dvierkami so šírkou 62 cm. Kotce je možné objednať v dvoch variantoch, z uzavretých alebo neuzavretých profilov. Konštrukcie kotercov z neuzavretých profilov sú vystužené profilom C aby sa docielilo požadovanej pevnosti koterca pri zachovaní najnižšej možnej ceny finálneho výrobku.

Koterca pre veľkých psov navyše obsahujú úpravu spočívajúcu v spevnení ich konštrukcie. Stávajú sa 100% bezpečnými pre psov s vysokou fyzickou silou, pretože zosilnené steny účinne bránia aj tým najsilnejším zvieratám, aby ich otvorili a dostali sa von.

Koterca pre malých psov sa vyznačujú užším rozostupom priečok.

Konštrukcia je navrhnutá tak, aby zabránila dostať sa malým psom von. Pokiaľ máte záujem o koterec pre malého psa, ponúkame koterec o rozmere 2x2m alebo iné rozmery na zákazku.

Koterca sú samozrejme natreté základnou farbou, ktorá zaručuje trvanlivosť našich výrobkov. Finálna farba koterca je čierna, ale za príplatok si môžete vybrať koterec v akejkoľvek farbe zo vzorkovníka RAL. Používame iba farby, ktoré sú bezpečné pre zdravie zvierat a odolné voči všetkým poveternostným podmienkam.

Moderné a veľmi estetické sú koterca s vodorovným panelom. Ich vzhľad bol navrhnutý tak, aby to bol atraktívny prvok zdobiaci záhradu alebo okolie domu. Koterca s vodorovným panelom vyrábame z uzavretých panelov v čiernej alebo inej farbe podľa výberu zo vzorkovníka RAL. Konštrukčne tieto koterce dokonale spĺňajú vysoké požiadavky majiteľov veľkých psov.

Ako pripraviť terén pod koterec

Zákazník je povinný pripraviť vhodný podklad pod koterec pre psa.
Pod koterec treba pripraviť pevnú a rovnú plochu – zámkovú dlažbu,
betónovú dosku, betónové kocky, apod.
Drevenú podlahu od zeme oddeľuje 5 líšt hrúbky 2,5 cm.
Koterec je nutné ukotviť, aby bol stabilný a nepohyboval sa. Do
betónovej dosky sa koterec ukotví skrutkami a hmoždinkami, do zeme sa
použijú zemné kotvy, do ktorých sa koterec priskrutkuje.